Türkiyedeki Tüm Karavan Kamp Yerlerinin Listesi

Türkiyedeki tüm karavan kamp yerlerini şehir bazında listeledik. Harita üzerinden istediğiniz şehre tıklayarak o şehirdeki karavan kamp yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiyedeki Tüm Karavan Kamp Yerlerinin Listesi

Listede olmayan başka karavan kamp yeri biliyorsanız, lütfen yorum kısmına bilgileri ile birlikte yazın yada bilgi@yasaminritmi.com adresine mail atın bizde listeye ekleyelim. 

 
Adana
ADANA YELKEN İHT. KULÜBÜ
AdresADNAN MENDERES BULV. SONU, KARSLI MAH. NO:10 SEYHAN BARAJ ADANA
SorumluMUSTAFA TUYAN
E-Postainfo@adanayelken.com.tr
Webwww.adanayelken.com.tr
Telefon+90 322 232 79 91
Fax+90 322 232 79 92
Adıyaman
ADIYAMAN G.S. KLB.
AdresMİMAR SİNAN MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI ÜNAL PETROL YANI NO: 175/2 ADIYAMAN
SorumluÖMER FARUK DURSUN
E-Postafarukdursun02@hotmail.com
Telefon+90 416 216 48 33
Faks+90 416 216 48 34
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
ULAŞAN HOTEL KAMPİNG
AdresGaziosmanpaşa, 06830 Gölbaşı/Ankara
E-Postamaneger@ulasanhotel.com
Webwww.ulasanhotel.com
Telefon+90 312 448 58 58
Faks+90 312 448 41 01
Antalya
ANDRIAKE CAMPING
AdresGökyazı Mah,çayağzı (Andriake) Mevkii, 07570 Demre/Antalya
E-Postabaris@andriake.com
Webhttp://www.andriake.com/
Telefon+90 242 871 31 30
+90 534 971 80 00
+90 535 226 49 36
BAMBUS CAMPING
AdresYeşilbahçe Mah Eski Lara Yolu No.1 ANTALYA / Lara
E-Postainfo@bambusclub.com
Webhttp://www.bambusclub.com/
Telefon+90 242 311 14 01
+90 242 321 38 52
BOGAZ CAMPING
AdresTitreyengöl Mevki-Sorgun-Manavgat/Antalya
E-Postabogazotel@manavgat.bel.tr
Webhttp://www.manavgat.bel.tr/
Telefon+90 242 756 96 90
DENİZER CAMPING
AdresKonyaaltı Akdeniz Bulvarı liman mah. 91 sk. Sarısu Opet Arkası, 07070 Antalya
Webhttps://www.cevrende.com/en/111756/Denizer-Camping-Restaurant.html
Telefon+90 242 259 08 74
+90 535 596 41 07
HAVASU CAMPING
AdresMavikent mevkii - Kumluca / Antalya Kumluca Pansiyon / Ağaç Evleri
E-Postanur@havasucamp.com
Webwww.havasucamp.com
Telefon+90 242 886 72 99
İNCEKUM CAMPING
Adresİncekum Camping Alanya / Antalya
E-Postaincekum@goldsandincekum.com
Webhttp://www.geziantalya.com/item/incekum-camping
Telefon+90 242 517 17 04
+90 242 517 27 15
KAŞ CAMPING
AdresHastane Cad. No:3 Kaş / Antalya
E-Postainfo@kaskamping.com
Webhttp://www.kaskamping.com/
Telefon+90 242 836 10 50
Cep+90 535 853 94 25
MAVİ CENNET CAMPING PANSİYON
AdresMısırlar Mahallesi Sahil Küme Evler No:22 Kızılot Beldesi / Manavgat / ANTALYA
E-Postamavicennetcampingpansion@hotmail.com
Webwww.mavicennetcamping.com
Telefon+90 242 748 34 55
+90 533 717 95 32
NOSTALGIA CAMPING
AdresKızılot Mahallesi Mısırlar Sahil Küme Evleri No 3 Manavgat ANTALYA / TÜRKİYE
E-Postanostalgiacamping@gmail.com
Webhttp://www.booking.com/hotel/tr/nostalgia-camping-pension.tr.html
Telefon+90 532 165 11 21
OLYMPOS CAMPING
AdresKaş Olympos Mocamp - Kalkan Yolu üzeri 2 KM Kaş / Antalya
E-Postabilgi@kasolympos.com
Webwww.kasolympos.com
Telefon+90 242 836 22 52
Cep+90 544 236 03 29
OSAY CAMPING
AdresKızılot Beldesi Mısırlar Mah. Kızılot Manavgat / ANTALYA
E-Postaosman@osaycamping.com
Webwww.osaycamping.com
Telefon+90 242 748 26 81
Cep+90 535 815 26 23
Faks+90 242 748 28 78
PERLE CAMPING
AdresGazipasa Caddesi, Kargıca/Alanya/Türkiye
Telefon+90 242 526 20 66
Cep+90 532 421 09 72
RAHMI'S CAMPING
AdresAdrasan Beldesi/ ANTALYA / TÜRKİYE
E-Postainfo@rahmis.com
Webwww.rahmis.com
Telefon+90 242 883 14 24
WIND HEAVEN GARDEN BUTIK HOTEL CARAVAN & CAMPING
AdresSAHİL KÜME EVLERİ KIZILOT MAH. NO : 44 MANAVGAT / ANTALYA
E-Postaheavengardenotel@hotmail.com
Webwww.heavengardenotel.com
Telefon+90 507 114 02 77
Ardahan
Artvin
Aydın
ÖNDER CAMPING
AdresAtatürk Blv, Türkmen Mahallesi, 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye
E-Postainfo@onderotel.com
Webwww.onderotel.com/
Telefon+90 256 618 15 90
YAT CAMPING
AdresAtatürk Bulvarı No:76 Kuşadası/Aydın
E-Postayatcamping@hotmail.com
Webwww.campingturkey.com
Telefon+90 256 618 15 16
Cep+90 542 467 11 77
Balıkesir
ADA CAMPING
AdresAlibey Adasi, 10405 Ayvalik - Türkiye
E-Postaadaufuk@hotmail.com
Webwww.adacamping.com/
Telefon+90 266 327 12 11
Fax+90 266 327 20 65
ALTIN CAMPING
AdresAltin Camp & Park Hotel 10700 Burhaniye, Ören
E-Postainfo@altincamp.com
Webhttp://www.altincamp.com/tr/index.html
Telefon+90 266 416 37 32
Cep+90 545 255 22 70
ANT CAMPING
AdresANT Kamping, Düzler mevkii Erdek / Balıkesir 10500 - TÜRKİYE
E-Postaaaloglu@yahoo.com
Webhttp://www.campingant.com/infotr.html
Cep+90 533 696 90 44
GÖKTUR CAMPING
E-Postagokturmotel@hotmail.com
Webhttp://www.kampingturkiye.com/tr/kamp-alani/deniz-kampi/balikesir-erdek-430.htm
Telefon+90 266 855 70 50
Cep+90 536 295 13 68
KAPIDAĞ KAMPİNG
AdresKapıdağ Kamping, Düzler mevkii Erdek / Balıkesir 10500 - TÜRKİYE
E-Postainfo@kapidagcamping.com
Webwww.kapidagcamping.com
Telefon+90 537 390 81 89
+90 533 223 22 61
Bartın
AMASRA YELKEN KULÜBÜ
AdresKUM MAH TURGUT IŞIK CAD NO 11 AMASRA BARTIN
SorumluTAŞKIN FIRAT
E-Postaamasrasailing@hotmail.com
Telefon+90 378 315 32 03
Fax+90 378 315 32 90
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
BİTLİS GENÇLİK VE SPOR KLB.
AdresBEŞ MİNARE MAHALLESİ AHMET EREN BULVARI NO:214 BİTLİS
SorumluREFİK AVŞAR
E-Postanadir_60@hotmail.com
Telefon+90 434 226 87 91
Bolu
Burdur
BURDUR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
AdresGENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BURÇ MH. STADYUM CD. BURDUR
SorumluSELÇUK ÖRNEK
E-Postaburdurgsim15@hotmail.com
Telefon+90 248 233 10 40
Bursa
Misi Kamp Karavan Tesisi
AdresGümüştepe Mh. Orhaneli Cd. Nilüfer, Bursa
Telefon444 16 03
Webwww.nilufer.bel.tr
Çanakkale
KUM CAMPING
AdresAnzac Hotelcilik Turizm ve Bilişim Tic. Ltd. Şti. Saat Kulesi Meydanı No:8 Çanakkale - Ç.Kale V.D : 070 015 86 26
E-Postainfo@hotelkum.com
Telefon+90 286 814 14 55
Cep+90 541 814 14 55
Webwww.hotelkum.com
NİL CAMPING
AdresKüçükkuyu - Assos yolu üzerinde - Çanakkale
E-Postanil.camp@gmail.com
Telefon+90 286 752 63 82
Cep+90 532 201 76 12
Webhttp://www.nilkamp.com/
Çankırı
Çorum
BASKENT HOTEL CAMPING
AdresBlack Sea Region / Çorum / Hattusas mah Yazılıkaya yolu üzeri BOGAZKALE - CORUM
E-Postabaskenthotel@hotmail.com
Telefon+90 364 452 20 37
Cep+90 535 894 23 66
Denizli
BAYDİL CAMPING
AdresKale Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, Traverten Sokak No:61 Pamukkale/Denizli
E-Postainfo@baydilcamping.com
Webhttp://www.baydilcamping.com/
Telefon+90 258 272 27 57
+90 533 247 12 39
CEYLANPINARI CAMPING
AdresDeveli Köyü Pamukkale / DENİZLİ
E-Postainfo@ceylanpinari.net
Webwww.ceylanpinari.net
Telefon+90 258 272 22 75
+90 532 586 94 50
Diyarbakır
Düzce
TEZEL CAMPING
AdresEsentepe Mevkii İstanbul Caddesi 81650 Akçakoca/Düzce/TÜRKİYE
E-Postainfo@tezelcamping.com
Webwww.tezelcamping.com.tr
Telefon+90 380 611 41 15
Faks+90 380 611 95 55
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S. KLB.
AdresİKİ EYLÜL CAD ARİFİYE MAH NO 53 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
SorumluOĞUZHAN ÖZEN
E-Postafatos-2689@hotmail.com
eskisehirbuyuksehirsporkulubu@gmail.com
Telefon+90 222 211 55 00 dahili 1258
Faks+90 222 221 56 87
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
İSKENDERUN YELKEN İHT. KLB.
AdresCENGİZ TOPEL CAD. NO:4 İSKENDERUN HATAY
SorumluMERİÇ ÖZKAYA
E-Postaiskyelken@gmail.com
Webwww.iskenderunyelken.org
Telefon+90 326 613 19 19
Faks+90 326 614 14 54
Iğdır
Isparta
EĞİRDİR YELKEN KULÜBÜ GENÇLİK HİZMETLERİ İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ
AdresEĞİRDİR İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE MESLEK YÜKSEKOKULU YANI KAPALI SPOR SALONU
SorumluŞEREF AĞARTAN
E-Postaseref.agartan@hotmail.com
Telefon+90 246 311 29 21
+90 505 727 78 26
İstanbul
SEMİZKUM CAMPING
AdresSemizkumlar Mevkii Silivri / İstanbul
SorumluNECMETTİN KARABACAK
E-Postaoben-isin@hotmail.com
Webwww.semizkummocamp.com
Telefon+90 212 711 20 58
+90 212 711 29 06
Cep+90 532 642 42 06
İzmir
BERKSOY HOTEL CAMPING
AdresPK. 19 İZMİR YOLU BERGAMA - İZMİR
E-Postaserhat@berksoyhotel.com
Webhttp://www.berksoyhotel.com/
Telefon+90 232 633 25 95
+90 232 631 10 95
Fax+90 232 633 53 46
CARAVAN CAMPING
AdresAtatürk Bulv. No:148, Bergama/İzmir, Türkiye
E-Postainfo@caravancamping.net
Webwww.caravancamping.net
Telefon+90 232 633 39 02
+90 532 386 31 12
DERELİ CAMPING
AdresPamucak Mevki 35920 Selçuk - İZMİR
E-Postaderelipamucak@superonline.com
Webhttp://www.dereli-ephesus.com/
Telefon+90 232 893 12 05
+90 232 892 67 49
Fax+90 232 893 12 03
GARDEN CAMPING
AdresIsabey Mah. Kale Altı, No:01-19 , 35920 Selçuk, Türkiye
Webhttp://www.booking.com/hotel/tr/motel.tr.html
Telefon+90 232 892 61 65
+90 232 892 24 89
Cep+90 535 722 94 49
HİPOCAMP
AdresMeryemana Cad. No: 19 Gümüldür 35480 İzmir / Türkiye
E-Postainfo@hipocamp.com
Webwww.hipocamp.com
Telefon+90 232 798 91 91
+90 232 798 74 44
Fax+90 232 798 91 90
OBA CAMPING
AdresMithatpaşa Cad. No:25 Oba Dinlenme Tesisleri Güzelbahçe İZMİR
E-Postainfo@obacamping.com
Webhttp://www.obacamping.com.tr/
Telefon+90 232 234 20 15
PAMUCAK MOTOCLUB
AdresAegean Region / İzmir / ATATURK MAH. NO:2 -PAMUCAK
E-Postasarikanarya35@hotmail.com
Webhttp://www.letsgocamper.com/camping_details_tr.asp?id=67
Telefon+90 530 937 77 18
SAZLICA CAMPING FOÇA
AdresSazlıca Mevki, Yeni Foça - Eski Foça Yolu 7. Km. Yeni Foça / İZMİR
E-Postainfo@sazlicaplajlari.com
Webwww.sazlicaplajlari.com
Telefon+90 232 825 13 13
Cep+90 535 925 59 25
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
CİDE YELKEN KLB
AdresLİMANİÇİ BELEDİYE TESİSLERİ CİDE KASTAMOLU
SorumluHÜSEYİN ERDEM GÜNTEPE
E-Postacideyelken@hotmail.com
Kayseri
Kilis
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
DERİNCE SPOR A.Ş
AdresFATİH SULTAN MAH ERTUĞRUL GAZİ BULVARI NO 123 KOCAELİ
SorumluŞAHİN ÇAVUŞOĞLU
E-Postasahincavusoglu1962@hotmail.com
KARAMÜRSEL ALP YELKEN KLB.
Adres4 TEMMUZ MAH ATATÜRK CAD HACIOĞLU APT 59/1 KARAMÜRSEL KOCAELİ
SorumluSADIK ÇETİN
E-Postadeniz.cek@hotmail.com
Webwww.karamurselalpyelken.com
Telefon+90 262 452 77 77
GÖLCÜK YELKEN SPOR KULÜBÜ
AdresPREVEZE CAD. 68. SOK. NO:4-3 GÖLCÜK KOCAELİ
SorumluMUZAFFER AKTAŞ
E-Postaav.muzafferaktas@hotmail.com
Telefon+90 262 413 23 64
Fax+90 262 413 23 64
HEREKE YELKEN VE SU SPORLARI KLB.
AdresAGAH ATEŞ MH. ORAL PEKTAŞ CD. NO:45/3 HEREKE KÖRFEZ KOCAELİ
SorumluSEVİM KAPOĞLU
E-Postasevilkapoglu@gmail.com
Telefon+90 216 478 44 90
KÖRFEZ YARIMCA YELKEN KLB.
AdresKÖRFEZ BELEDİYESİ YELKEN TESİSLERİ SAHİL YOLU NO:4 KÖRFEZ KOCAELİ
SorumluRECEP İLGÜN
E-Postailetisim@yarımcayelken.org
Webwww.yarimcayelken.org
Telefon+90 262 528 47 32
Fax+90 262 316 30 10
POYRAZ S. KLB. YELKEN ŞB.
AdresGARNİZON İÇİ ORA.FAHRİ KORUTÜRK KAPALI YÜZME HAVUZU GÖLCÜK KOCAELİ
SorumluAYSEL KASIM
E-Postatolgataneli@yahoo.com
Telefon+90 262 412 74 89
Fax+90 262 414 21 62
ŞİŞECAM Ç. S. K. YELKEN ŞB.
AdresFATİH TREN İSTASYONU MEVKİİ ÇAYIROVA 41407 GEBZE KOCAELİ
SorumluTAHİR EREV
E-Postaszagrali@sisecam.com
Webwww.sisecamspor.org
Telefon+90 262 678 23 51
İZMİT YELKEN KULÜBÜ
AdresORAMİRAL SALİM DERVİŞOĞLU CAD.NO 58 İZMİT KOCAELİ
SorumluİLHAN GÜZEL
GÜVEN BOZDAĞ
E-Postaizmityelken@hotmail.com
Webwww.izmityelkenkulubu.com.tr
Telefon+90 262 331 27 90
KARAMÜRSEL YELKEN KULÜBÜ
AdresKAYACIK MAH. İNÖNÜ CAD. MARİNA TESİSLERİ KARAMÜRSEL KOCAELİ
SorumluNACİ TOKSOY
E-Postakaramurselyelken@mynet.com
naci.toksoy@outlook.com
Fax+90 262 452 38 10
DERİNCE YELKEN KULÜBÜ
AdresYAVUZ SULTAN MAH. ALTMIŞEVLER SAHİLİ EMNİYETÇİLER SİTESİ D BLOK DERİNCE İZMİT KOCAELİ
SorumluMETİN BAĞRIŞEN
E-Postametin.bagrisen@gmail.com
Telefon+90 262 223 25 95
Fax+90 262 239 04 54
BAYRAMOĞLU VE SU YELKEN KULÜBÜ
AdresPLAJ CAD 29/1 DARICA İSTANBUL
SorumluPROF DR FERİDUN VURAL
E-Postaferidun.vural@isbank.net.tr
info@bayramogluyelken.org.tr
Webwww.bayramogluyelken.org.tr
Telefon+90 262 653 10 17
Fax+90 262 653 30 67
DEĞİRMENDERE SU ALTI TOPLULUĞU SPOR KLB DERNEĞİ
AdresYALI MAH ZEYTİNOĞLU SOKAK NO:6 KOCAELİ
SorumluMURAT KULAKAÇ
E-Postainfo@dessat.org
Webwww.dessat.org
Telefon+90 262 426 27 56
Konya
ATAPARK OTEL RESTAURANT CAMPING
AdresAkseki Yolu 12. Km Atapark Beyşehir/KONYA
E-Postainfo@ataparkbeysehir.com
ataparkbeysehir@hotmail.com
Telefon+90 332 528 90 95
Webhttp://www.ataparkbeysehir.com/
Kütahya
Malatya
Manisa
VESTEL S.K. YELKEN ŞB.
AdresVESTEL ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 45030 MANİSA
SorumluSEDAT TEMELLİ
E-Postasedat.temelli@vestel.com.tr
Webwww.vestelspor.com
Telefon+90 236 233 01 31
Fax+90 236 213 07 76
Mardin
Mersin
AKÇAKIL KAMPİNG
AdresAnamur yolu 3.km Akçakıl Mevki P.K.4 Taşucu Silifke MERSİN, TÜRKİYE 33909
E-Postainfo@akcakilcamping.com
Webhttp://www.akcakilcamping.com/tr/
Telefon+90 324 741 44 51
Telefon+90 324 741 29 85
Telefon+90 324 741 50 00
Fax+90 324 741 49 00
DRAGON CAMPING
AdresD400, Bozdoğan Köyü/Anamur/Mersin, Türkiye
E-Postarezervasyon@anamurdragonmotel.com
Webwww.anamurdragonmotel.com
Telefon+90 324 827 13 55
Cep+90 544 739 11 78
+90 535 737 51 38
Muğla
AKBUK DOGA RESTAURANT
AdresAkbük Koyu- Gökova Körfezi, Muğla
Webhttp://www.kampingturkiye.com/tr/kamp-alani/deniz-kampi/mugla-ula-411.htm
Telefon+90 252 529 10 10
Gsm+90 536 928 59 12
AKTUR CAMPING
AdresAktur Camping , Datça
E-Postabilgi@ak-tur.com.tr
Webhttp://www.datcakamping.com/
Telefon+90 252 724 61 68
Faks+90 252 724 61 67
ALTINKUM CAMPING
AdresHisarönü Mahallesi,Altınkum Sokak Hisarönü / Marmaris / Muğla Türkiye
E-Postaaltinkumcamp@hotmail.com
Webhttp://www.altinkumcamping.com/
Telefon+90 252 466 62 48
Cep+90 533 306 30 39
Cep+90 533 412 77 56
BONCUK CAMPING
AdresÇamlı Mah. Boncuk Koyu, Marmaris, 48700 Çamlıköy, Türkiye
E-Postaboncukkamping@gmail.com
Webhttp://www.altinkumcamping.com/
Telefon+90 252 495 81 16
+90 252 412 46 46
Cep+90 536 789 58 91
BUENA VISTA CAMPING
AdresAegean Region / Muğla / BOZBURUN PLAJI YANI KAPAKKIYISI MEVKII NO:3 BOZBURUN/MARMARIS
E-Postainfo@club-buenavista.com
Webwww.club-buenavista.com
Telefon+90 252 456 27 55
+90 506 688 54 48
DALYAN CAMPING
AdresKaunos Sokak No:4 Dalyan Ortaca Muğla 48840
E-Postainfo@dalyancamping.net
Webwww.dalyancamping.net
Telefon+90 252 284 53 16
+90 506 882 91 73
EVCAN CAMPING
AdresHisarönü Köyü Bozburun Yolu Üzeri Kerdime mevkii MARMARİS/MUĞLA
E-Postaevcancamping@hotmail.com
Webwww.evcancamping.net
Telefon+90 252 466 64 78
+90 543 693 96 06
GÖKOVA PARK
AdresYÜCEL TURİSTİK TESİSLERİ YATIRIM ve İŞL. TİC. A.Ş. Hamdi Yücel Gürsoy Sokak No:4 48650 Akyaka Beldesi Ula - MUĞLA / TÜRKİYE
E-Postagokova@yucelen.com.tr
Webwww.yucelen.com.tr/otel/gokovaparktesisler.php
Telefon+90 252 243 51 08
Fax+90 252 243 54 35
ILICA CAMPING
Adresİskele Mahallesi Taşlık Plajı Datça / MUĞLA/TURKEY
E-Postailicacamping@hotmail.com
Webhttp://datcailicacamping.com/index.php/datca-camping-kamping-konaklama-cadir
Telefon+90 252 712 34 00
+90 252 712 83 36
Fax+90 252 712 86 36
KÖRMEN CAMPING
AdresFeribot İskelesi Karşısı Yel Değirmenleri Yanı Karaköy-Datça
Telefon+90 252 727 10 86
+90 252 727 10 87
Cep+90 535 228 92 00
SUGAR BEACH
AdresÖlüdeniz Caddesi no: 63 Ölüdeniz, TURKEY
E-Postainfo@thesugarbeachclub.com
Webwww.thesugarbeachclub.com
Telefon+90 252 617 00 48
Fax+90 252 617 07 52
ZETAŞ CAMPING
AdresGümbet Mah.Ethem Kaptan Sk 9/A Bodrum Merkez/Muğla
E-Postazetascamping@hotmail.com
Webwww.kampingturkiye.com/tr/kamp-alani/deniz-kampi/mugla-bodrum-394.htm
Telefon+90 252 319 22 31
Muş
Nevşehir
PANAROMA CAMPING
AdresAdnan Menderes Cad. No:28 Göreme/Nevşehir, Cappadocia/Turkey50180
E-Postapanoramacamping@hotmail.com
Webwww.goremepanoramacamping.com
Telefon+90 384 271 23 52
+90 535 448 39 73
Faks+90 384 271 26 32
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
RİZE G. S. K. YELKEN ŞB.
AdresGENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ RİZE
SorumluCAFER KÜÇÜKMUSTAFA
E-Postarizegencliksporkulubu@hotmail.com
Telefon+90 464 213 04 81
Fax+90 464 213 04 80
Sakarya
SAKARYA YELKEN KULÜBÜ
AdresİSTİKLAL MAH MUHSİN YAZICIOĞLU BULNVARI NO:90 /5 SERDİVAN SAKARYA
SorumluMEHMET ÖNOL TAŞÖZ
E-Postasakaryayelken@gmail.com
Webwww.sakaryayelken.org
Telefon+90 264 274 32 70
Fax+90 264 273 19 55
Samsun
SAMSUN KARAVAN CAMPING
AdresBelediye Evleri Sahil Yolu Bandırma Gemi Yanı(müze) /Samsun
Webhttps://www.facebook.com/samsunkaravankamping
Telefon+90 530 304 07 83
+90 530 232 29 49
Şanlıurfa
BOZOVA SU VE DOĞA S. İHT. KLB.
AdresYEŞİLOVA MAH UMUT SOK NO 1 ŞANLIURFA
SorumluÖMER GÜL
Fax+90 414 711 67 33
Siirt
Sinop
MARTI CAMPING
AdresMartı Camping & CaravaningHAMSİLOS YOLU / SİNOP / TÜRKİYE
E-Postaoyalcin1@ttmail.com
Webwww.marticamping.com
Telefon+90 368 287 62 14
Cep+90 542 236 86 88
Faks+90 368 260 06 90
Şırnak
Sivas
Tekirdağ
ŞARKÖY RÜZGAR SÖRFÜ KLB.
AdresİSTİKLAL MH. BELEDİYE CD. ERSEN İŞHANI, KA4-3/17 ŞARKÖY TEKİRDAĞ
SorumluİBRAHİM UYAR
E-Postauyaribrahim@gmail.com
Telefon+90 282 518 08 00
Fax+90 282 518 10 51
TEKİRDAĞ YELKEN İHT. KULÜBÜ
AdresKUMBAĞ KAVŞAĞI NO:1 TEKİRDAĞ
SorumluEREN CİCİOĞLU
E-Postayik@hotmail.com
Webwww.tyik.org
Telefon+90 282 261 44 46
Fax+90 282 262 85 92
Tokat
NİKSAR KAMPING
AdresÇamiçi Yaylası, Niksar, Tokat
E-Postakamping.niksar@gmail.com
Webwww.niksar.bel.tr
Telefon+90 356 542 10 10
+90 553 500 34 15
Trabzon
TRABZON G.S.İ.M. SPOR KLB.
AdresGENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON
SorumluCEMALETTİN YAZICI
E-Postafatihdoksanoglu@hotmail.com
Telefon+90 462 230 22 56
POYRAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
AdresYEŞİLTEPE MH. YEŞİL CD. BALLICA SK. SEMBOL EVLER 5 A/2 TRABZON
SorumluGÜRHAN ZENGİN
E-Postapoyrazgenclik61@gmail.com
TRABZON YAT VE YELKEN SPOR KULÜBÜ
AdresHAVAALANI MEVKİİ A.SUAT ÖZYAZICI CD.TRABZONSPOR M.ALİ YILMAZ TESİSLERİ YANI YATLİMANI TRABZON
SorumluCEM YILMAZ
Webwww.trabzonyelken.com
Telefon+90 462 325 47 61
Fax+90 462 326 85 45
AKYAZI YELKEN VE SU SPORLARI KLB
AdresÇARŞI MH. K.MARAŞ CD. KUYU SK. NO:2 KAT:1 TRABZON
SorumluADİL DUMAN
E-Postaadildumanoglu@hotmail.com
Webwww.akyel.org
TRABZONSPOR YELKEN KULÜBÜ
AdresMEHMET ALİ YILMAZ TESİSLERİ ÜNİVERSİTE MAH. AHMET SUAT ÖZYAZICI CAD. NO:31-35 YAT LİMANI TRABZON
SorumluMURAT ONUR
E-Postarabzonsporyelkendernegi@hotmail.com
Telefon+90 462 229 29 79
Fax+90 462 225 05 60
FATİH GENÇLİK VE SPOR KLB.
AdresYEŞİLTEPE MH. BALUCA SK. NO:5 A/1 TRABZON
SorumluHASAN BALÇIK
Fax+90 462 230 22 66
AKÇAABAT YELKEN İHT. KULÜBÜ
AdresDARICA MAH SAMSUN CAD SAHİL LİMAN MEVKİİ AKÇAABAT TRABZON
SorumluMEHMET EKİCİ
E-Postaakcaabatyelken@hotmail.com
Telefon+90 462 268 28 32
Tunceli
Uşak
Van
VAN YELKEN İHTİSAS KLB.
AdresİSKELE MH.ŞEMSİ BEY SK. NO:2 VAN
SorumluSİNAN AKTAŞ
E-Postarak_bulut@hotmail.com
Fax+90 432 227 00 05
Yalova
MER-TUR CAMPING
AdresYalova İzmit Karayolu 7. Km. YALOVA
E-Postainfo@merturotel.com
Webhttp://merturotel.com/
Telefon+90 226 352 00 88
Yozgat
Zonguldak
YILDIZ SPOR YELKEN KULÜBÜ
AdresKDZ.BLG.KOMUTANLIĞI KARADENİZ EREĞLİSİ ZONGULDAK
SorumluİSMAİL TÜMER
E-Postatumar@turkishnavy.com
Telefon+90 372 323 28 00
Fax+90 372 323 22 30
EREĞLİ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ
AdresPOLİSEVİ YANI ERİNÇ ÖZDAMAR YELKEN TESİSİ KARADENİZ EREĞLİ ZONGULDAK
SorumluMETİN AKMAN
E-Postaeregliyelken@hotmail.com
Telefon+90 372 323 11 10
Fax+90 373 323 11 10
ZONGULDAK YELKEN KULÜBÜ
AdresBAHÇELİEVLER MAHALLESİ ZAMBAK SOKAK NO:11 PK: 67100 ZONGULDAK
SorumluÜMİT YÖNET
E-Postaumityonet@hotmail.com

Reklamlar

Yorumlar