İstanbuldan kaçmak kolay, kolay depo sayesinde.

10 temmuz 2015 cuma günü istanbuldan kaçma hayalimizi gerçekleştirmek üzere evimizi boşalttık  ve evdeki tüm eşyalarımızı kolay depo 'ya teslim ettik. 

Planımız 3-4 ay yaz tatili yapıp sezon kapanmaya yakın (kira fiyatları düştüğünde) küçük, denizi olan bir şehirde ev kiralayıp eşyalarımızı kolay depo' dan alıp, o şehire yerleşmekti.

Malum genelde "evdeki hesap çarşıya uymaz", bizimkide uymadı bir yere yerleşemedik ve eşyalarımızı depoya verdiğimiz tarihin üzerine tam olarak  2 sene 2 ay geçti.

Bu süreç içerisinde bir kaç defa depoya uğradık bir kaç eşya almak için, bir gün önceden haber veriyorsunuz sizin eşyalarınızın bulunduğu konteynır' ı hazırlıyorlar.

Bize çok yardımcı oldular genelde hep plansız ve son dakika haber verdiğimiz için hiç sorun yapmadan eşyalarımıza ulaşmamızı sağladılar, çalışan herkese ve kolaydepo ailesine buradan bir kez daha kocaman teşekkür ediyoruz.

Korkumuzdan en büyüğü eşyalarımızın nemleneceği, böcekleneceği ve hasar göreceğiydi, ama istanbuldan kaçmanında başka bir çaresi yoktu, o kadar sıkılmıştık ki istanbuldan  kaybedeceklerimizi çok düşünmeden eşyalarımızı verdik, nasıl olsa en fazla 3 ay kalacak dedik ama iyikide vermişiz, aradan geçen 2 sene içerisinde eşyalarımızda hiç bir değişiklik olmamıştı, hatta en son aldığım eşyanın kendi kokusu bile hala üzerindeydi.

Eşyalar için özel ahşap konteynırlar hazırlanmış, depo alanı sürekli havalandırılıyor ve böceklenmeye karşı düzenli ilaçlanıyor.

Depodan görüntüler;

Sistem şöyle işliyor,

Firmanın web sitesine ve iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

dikkat

Eğer olurda kolaydepoya ihtiyacınız olur ve ararsanız yasaminritmi.com da sizi gördük ve aradık derseniz belki indirimleri olur ;)

Şuanda kendi karavanımızı yapıyoruz, bir yere yerleşmeye karar veremedik. Karavana yerleşip tüm Türkiyeyi gezmek istiyoruz. Karavanımızın yapım aşamalarını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.